X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تئاتر ایران با سایر کشورها قابل قیاس نیست

یکشنبه 30 شهریور‌ماه سال 1393
داور نهایی بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان گفت: تئاتر ایران قابل قیاس با کشور های دیگر نیست، زیرا امروزه در بسیاری از کشورها مولتی مدیاهای مختلف جایگزین هنر تئاتر شده است ولی در ایران هنرمندان تئاتر هنوز فعالانه کار می کنند.
 
http://farhangehormozgan.ir/wp-content/uploads/2014/09/IMG_4049.jpg
به گزارش خبرنگار مهر، سیمین امیریان عصر شنبه در حاشیه برگزاری بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استانی هنر دوست، فعال و تئاتر دوست است که هنرمندان آن با علاقه و پشتکار فعالیت می کنند، اظهار کرد: تئاتر ایران قابل قیاس با کشور های دیگر نیست، زیرا امروزه در بسیاری از کشورها مولتی مدیا های مختلف جایگزین هنر تئاتر شده است ولی در ایران هنرمندان تئاتر هنوز فعالانه کار می کنند.

یکی از داوران نهایی بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان درخصوص تاثیربرگزاری چنین جشنواره هایی در ارتقاء و اعتلای سطح هنر تئاتر گفت: تاثیر هر جشنواره بر میگردد به مفاد جشنواره و اینکه آن جشنواره چگونه برنامه ریزی شده و با چه هدفی بوده است.

وی ادامه داد: گاهی یک جشنواره برای بالا بردن سطح تکنیک هنر مندان است، گاهی نیز از متخصصین استفاده می شود که سبب ارتقاء کیفیت می شود و گاهی نیز به صورت مسابقه است که با توجه به هدف و مفاد جشنواره میزان و نحوه تاثیرگذاری آن فرق می کند.

امیریان در خصوص جایگاه تئاتر هرمزگان در بین سایر استانها گفت: نمی توان تئاتر یک استان را با استان های دیگر قیاس کرد، زیرا هر استانی را باید بر مبنای شرایط آب و هوایی، مشکلات خاص آن استان و… در نظر گرفت.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد